Regulamin forum CTOC

Każdy użytkownik forum jest zobowiązany go znać i przestrzegać

Regulamin forum CTOC

Postautor: BOT » 10 listopada 2013, 00:46 - ndz

1. Treści, których nie wolno zamieszczać na forum ctoc.com.pl oraz ogólne zakazy.
1.1 Na forum ctoc.com.pl jest zakaz pisania i linkowania treści niezgodnych z prawem polskim, treści pornograficznych.
1.2 Zabrania się umieszczania materiałów o treściach: nazistowskich, antysemickich, rasistowskich, nawołujących do homofobii czy agresji wobec różnych grup społecznych.
1.3 Na forum ctoc.com.pl jest zakaz rozpowszechniania plików i treści chronionych prawem autorskim (muzyka, filmy itp).
1.4 Na forum ctoc.com.pl zabrania się podawania linków referencyjnych (przynoszących korzyści Użytkownikowi lub osobom trzecim). Dopuszcza się podawanie linków referencyjnych do założenia dropboxa.
1.5 Zabrania się zamieszczania ogłoszeń i reklam handlowych firmom oraz osobom prowadzącym działalność handlową. W przypadku potrzeby zamieszczenia takiego ogłoszenia należy uprzednio skontaktować się z Administratorem forum ctoc.com.pl.
1.6 Zabrania się spamowania oraz floodowania na forum ctoc.com.pl.
1.7 Zabrania się podszywania pod Administratorów, Moderatorów, Redaktorów forum ctoc.com.pl.
1.8 Zabrania się publikowania prywatnej korespondencji na forum ctoc.com.pl bez zgody wszystkich stron prowadzących korespondencję w formie PW, e-mail, komunikator itp.
1.9 Zabrania się udostępniania, linkowania plików na forum ctoc.com.pl mających na celu uzyskania nieuczciwej przewagi nad pozostałymi graczami podczas gry (wallhack, aimbot, texturehack, easyaccount itp itd.)
1.10 Zabrania się na forum ctoc.com.pl udostępniania, linkowania plików zawierających wirusy, trojany, oprogramowanie szpiegowskie, oraz inne oprogramowanie uznane powszechnie za szkodliwe.
1.11 Zabrania się publikowania linków do tematów z forum w Shoutboxie (SB).
________________________________________

2. Obowiązki Użytkowników forum ctoc.com.pl.
2.1 Użytkownik rejestrując się na forum ctoc.com.pl akceptuje zapisy Regulaminu forum ctoc.com.pl oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
2.1.1 Brak akceptacji Regulaminu forum ctoc.com.pl jest równoznaczna z brakiem możliwości rejestracji na forum ctoc.com.pl.
2.2 Językiem używanym na forum ctoc.com.pl jest język polski. Staraj się posługiwać nim poprawnie zachowując gramatykę i stylistykę, dbając o kulturę słowa i wypowiedzi.
2.3 Nie używaj wulgaryzmów i obraźliwych zwrotów. Nie prowokuj kłótni. Jeśli chcesz się z kimś kłócić rób to poprzez PW, e-mail, komunikator. Forum nie jest Twoim prywatnym podwórkiem. Pamiętaj, że gwiazdkowanie lub kropkowanie (itp.) wulgaryzmu nie jest rozwiązaniem, gdyż nadal jest to traktowane jako wulgaryzm.
2.4 Każdy post zmierzający do offtopu lub będący nie na temat będzie usuwany.
2.5 Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie nie odpowiadaj, tym samym nie wprowadzisz pytającego w błąd.
2.6 Nie pisz dwóch postów pod rząd. Jeśli chcesz coś poprawić/dopisać użyj funkcji Edytuj.
2.7 Zezwala się na podbijanie tematu (tzw „bump”) jeśli od założenia tematu minęło 24h oraz autor nie uzyskał żadnej odpowiedzi w swoim temacie. Podbijanie tematu jest możliwe nie częściej niż raz na 24h.
2.8 Użytkownik ma obowiązek zgłosić Administratorowi lub Moderatorowi komentarze/posty/tematy niezgodne z Regulaminem.
2.9 Jeden Użytkownik może posiadać zarejestrowane tylko jedno konto=jeden nick.
2.10 Przed utworzeniem tematu sprawdź dokładnie forum przy użyciu wyszukiwarki, czy podobny temat już nie istnieje zawierający taką samą lub podobną treść Twojego problemu. W przypadku istnienia takiego tematu, zapoznaj się z jego treścią. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twój problem, opisz w tym temacie swój. Nie twórz nowego tematu.
2.11 Sprawdzaj dokładnie gdzie umieszczasz swój temat. Forum forum ctoc.com.pl jest podzielone na wiele kategorii tematycznych. Postaraj się znaleźć dla Twojego tematu odpowiedni dział.
2.12 Nie twórz nowego tematu jeśli nie otrzymałeś w swoim odpowiedzi. Daj innym czas na zapoznanie się z jego treścią. Pamiętaj, że nikt nie siedzi na forum 24h/dobę. Duplikaty, źle umieszczone posty lub wątki mogą być przeniesione lub usunięte bez powiadomienia przez Administratora lub Moderatora forum ctoc.com.pl.
2.13 Nazwa tematu musi odzwierciedlać jego treść. Nazwa „Pomocy”, „Help”, „O co chodzi”, „Problem” itp. niewiele mówi. Staraj się by nazwa tematu była jego streszczeniem.
2.14 Jeśli chcesz byśmy Tobie pomogli, pomóż nam zapoznać się z Twoim problemem. Staraj się opisać problem i uwzględnij jak najwięcej szczegółów.
2.15 Pamiętaj by na początku spojrzeć na ogłoszenia lub przyklejone wątki w dziale, w którym chcesz napisać post. Są to najczęściej tematy, które zawierają najczęstsze pytania i odpowiedzi lub ważne informacje związane z tym działem.
2.16 Kolory czcionki, które są zarezerwowane dla Załogi forum ctoc.com.pl:
- czerwony i wszystkie odcienie – dla Administratorów,
- zielony i wszystkie odcienie – dla Moderatorów,
- pozostałe kolory są do dyspozycji Użytkowników.
2.17 Nie krytykuj, nie ośmieszaj i nie poniżaj innych Użytkowników forum ctoc.com.pl.
2.18 Nie wstawiaj w postach długich linków oraz dużej grafiki. Do hostingu grafiki możesz użyć opcji dodania załącznika w poście lub użyć zewnętrznego hostingu typu dropbox, imageshack, fotosik, tinypic itp oraz wstawić miniaturę do postu przy pomocy linku udostępnionego poprzez hosting.
2.19 Nie cytuj poprzedniego posta, to utrudnia czytanie. Jeśli cytujesz post dalszy, cytuj tylko fragment, do którego się odnosisz. Jeśli cytujesz długi post, to staraj się cytować tylko to, co jest potrzebne Tobie do odpowiedzi. Unikaj cytowania całości postu, gdy chcesz odnieść się do niego w paru słowach - takie cytowanie jest niedozwolone.
2.20 Nie pisz na tak zwanym CAPSLOCKU, oraz nie pisz kilku znaków zapytania, wykrzykników, emotikon pod rząd.
2.21 Rejestrując się na forum ctoc.com.pl, wyrażasz zgodę na warunki rejestracji i zasady obowiązujące na forum ctoc.com.pl.
2.22 Rejestrując się na forum ctoc.com.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie co pewien okres wiadomości od naszych sponsorów wysłanych za pośrednictwem forum ctoc.com.pl w formie PW lub e-mail. Dane, które zostały podane do wiadomości forum ctoc.com.pl nie zostaną przekazane osobom trzecim.
2.23 Każdy Użytkownik forum ctoc.com.pl odpowiada za informacje publiczne, które zamieścił w swoim profilu. Administracja forum ctoc.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie danych publicznych przez innych użytkowników forum.
________________________________________

3. Ostrzeżenia, bany.
3.1 Ostrzeżenia przyznawane są za:
3.1.1 Nieprzestrzeganie i łamanie Regulaminu forum ctoc.com.pl.
3.1.2 Brak reakcji na upomnienia Administratorów i Moderatorów forum ctoc.com.pl.
3.1.3 Nieprzestrzeganie elementarnych zasad dobrego wychowania, kultury, słownictwa.
3.1.4 Sztuczne nabijanie liczby postów, posty typu offtopic, spam, flood.
3.1.5 Prowokowanie kłótni, pisanie postów mających na celu skłócenie Użytkowników forum ctoc.com.pl.
3.3 Ostrzeżenia są rozdawane w zależności od wagi przewinienia.
3.3.1 Każdy Użytkownik może mieć maksymalnie 4 ostrzeżenia.
3.3.2 Każde kolejne ostrzeżenie (łącznie 5) będzie skutkowało automatycznym banem a co za tym idzie, brakiem możliwości udzielania się forum ctoc.com.pl.
3.4 O ilości ostrzeżeń decyduje Moderator lub Administrator w zależności od wagi przewinienia.
3.5 Odwołanie od ostrzeżenia należy pisać w pierwszej kolejności do Moderatora przy użyciu PW (prywatnej wiadomości), które takie ostrzeżenie przyznał.
3.6 W przypadku negatywnego rozpatrzenia skargi na zasadność ostrzeżenia przez Moderatora, Użytkownik ma prawo odwołać się do Administracji. Decyzja Administracji jest ostateczna i nieodwołalna.
3.7 W przypadku blokady (bana) ogólnej na forum ctoc.com.pl, Użytkownik może się odwołać od blokady poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie forum ctoc.com.pl.
3.8 Bany i ostrzeżenia nadane przez Administratora są nieodwołalne i nie podlegają dyskusji.
3.9 Użytkownicy nagminnie łamiący Regulamin forum ctoc.com.pl, nie reagujący na upomnienia Administratorów lub Moderatorów muszą się liczyć z trwałą blokadą dostępu do forum ctoc.com.pl poprzez otrzymanie jednorazowo maksymalnej ilości ostrzeżeń lub bana.
________________________________________

4. Postanowienia końcowe.
4.1 Regulamin odnosi się do wszystkich treści na forum ctoc.com.pl i obejmuje cały forum ctoc.com.pl chyba, że Regulamin określonego działu stanowi inaczej.
4.2 Poprzez forum ctoc.com.pl rozumie się stronę, forum oraz wszystkie części, moduły, treści z nimi związane (posty, tematy, komentarze, itp, itd.).
4.3 Administratorzy oraz Moderatorzy forum ctoc.com.pl mają przywilej ostatniego słowa w moderacji dyskusji. Przywilejem tym są: prawo do usuwania a także edycji treści oraz zamykania tematów, edycji tytułów wątków oraz prawo do edycji i kasowania postów niezgodnych z Regulaminem forum ctoc.com.pl.
4.4 Post przyklejony lub ankietę zamieszcza się wyłącznie za zgodą Administratora lub Moderatora forum ctoc.com.pl.
4.5 W przypadku przeoczenia przez Administratora lub Moderatora naruszenia Regulaminu nie oznacza to, że takie naruszenie jest dozwolone teraz czy w przyszłości.
4.6 Przeoczenie naruszenia Regulaminu przez Administratora lub Moderatora nie oznacza przedawnienia naruszenia.
4.7 Wszelkie wątpliwości co do interpretacji Regulaminu proszę kierować bezpośrednio do Administracji forum ctoc.com.pl.
4.8 Administratorzy, Właściciele, Moderatorzy oraz Redakcja forum ctoc.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za to, co Użytkownicy publikują na stronie forum ctoc.com.pl.
4.9 Administracja forum ctoc.com.pl nie usuwa kont utworzonych przez Użytkowników. Na życzenie osoby tworzącej konto na forum ctoc.com.pl, konto może zostać zablokowane. W takim przypadku należy przesłać PW do Administratora. Publikowanie treści z takiego konta nie będzie już możliwe. Odblokowanie takiego konta także nie będzie możliwe w przyszłości.
4.10 Administracja standardowo nie dokonuje zmiany nicka. W szczególnych przypadkach, przy odpowiedniej argumentacji Administracja może zmiany dokonać, tylko w przypadku dostępności takiego nicka na forum ctoc.com.pl.
4.11 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez uprzedzenia.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

| CPU i5-4690K | COOLER Cooler Master Seidon 120XL | GPU Aus GeForce GTX 970 OC Strix 4GB | RAM Geil Evo Veloce DDR3 4x4GB 2133MHz CL10 | HDD Samsung 1TB | MOBO Gigabyte Z97 Gaming 7 | MONITOR DELL S2716DG | SOUND Integrated | AUDIO SB Tactic Sigma |Keyboard Logitech G910 | Mouse Logitech G502 | CASE Zalman Z9 Black | PSU OCZ ZS 650W Blue | SYS Win 10 Pro x64 |
Awatar użytkownika
BOT
Klanowicz
 
Posty: 682
Rejestracja: 09 listopada 2013, 14:31 - sob
Lokalizacja: Wrocław

Wróć do Regulamin forum

cron